אגירה

אגירת אנרגיה סולארית והיתרונות

אנו עדים לכך, כי בשנים האחרונות, גדל הצורך באגירת אנרגיית החשמל. השאיפה היא לפתח מערכות שמפחיתות את פליטת גז החממה באמצעות מעבר לאנרגיות  מתחדשות שאינן זמינות בדרך כלל ברוב שעות היממה ואף אינן יציבות. למשל, השאיפה לעבור לתחבורה שמבוססת על חשמל, רק חיזק את הצורך בהרחבת השימוש באגירת אנרגיה וקידומה. גם בגלל הירידה במחירי האגירה בשנים האחרונות, במיוחד של סוללות, הפכו את השימוש בחשמל מתחדש ובמערכות אגירת אנרגיה סולארית לכדאית יותר.
כאשר משתמשים באנרגיה סולארית, אפשר  לבצע למעשה אגירת אנרגיה סולארית, כך שניתן יהיה השתמש באנרגיה זו מאוחר יותר. יש לציין כי אגירת האנרגיה הסולארית, מתאפשרת באמצעות הסוללות, אשר מסוגלות להכיל ולאגור את האנרגיה ולהשתמש בה כאשר יהיה מחסור בחשמל. למשל, בשעות הערב, כאשר השמש אינה זורחת, אפשר יהיה להשתמש במאגרי החשמל. יש  לדעת, כי בקיץ, חברת החשמל אינה מתמודדת עם העומס, היות וכולם משתמשים במזגנים, דבר זה גורם להרבה תקלות והפסקות חשמל שחלקן יזומות וחלקן לא. למי שיש מערכת סולארית, יוכל להשתמש בה וכן, אם הפסקת החשמל היא בשעות אחה"צ המאוחרות או בשעות הערב, ניתן יהיה להשתמש עם מאגרי החשמל שנותרו.

היתרונות והשימושים בשימוש עם אנרגיה עודפת של המערכת הסולארית

מלב שימשו עם העודפים של אגירת אנרגיה סולארית בשעות הערב, כאשר השמש כבר יורדת, גם בתנאי מזג אוויר קשים, כמו בתקופת החורף, ניתן יהיה לעשות שימשו בעודפי האנרגיה.. מדובר על מערכות אגירה מודולאריות אשר ניתן לשלב אותן בכל מיני רמות מתח, מה שישמור על האיזון בין יצירת האנרגיה והצריכה שלה. כמו כן, הסוללות נכנסות לפעולה במהירות, כך שניתן יהיה להוסיף הספק לרשת כאשר התדר של החשמל יורד. יש לציין כי באמצעות מערכת שאוגרת אנרגיה, ניתן יהיה לבצע גיבוי מאסיבי של אנרגיות השמש, ממש כשם שאתם חוסכים כסף לימים בהם לא תהיה לכם הכנסה. בדרך זו, ניתן יהיה לייצב את הביטחון בטכנולוגיה של האנרגיה הסולארית.
תחום אגירת אנרגיה סולארית, הפך למנוע הצמיחה מבין המשמעותיים במשק. ייצור חשמל סולארי מאנרגיה מתחדשת, היא האפשרות הטובה והנקייה ביותר, אשר חוסכת פליטת מזהמים ובנוסף, אנרגיה סולארית היא מקור לייצור החשמל הזול ביותר.ביום, כבר אין לחשוש מתלות של שימוש בחשמל רק בשעות היום, כך שגם בלילה ניתן יהיה להשתמש במאגרים של האנרגיה הסולארית ולהמשיך לחסוך בהוצאות החשמל.

יתרון מובהק גם למפעלים – אגירת אנרגיה סולארית

היום ישנם מפעלים שעובדים סביב השעון, כך שהם צורכים המון חשל ברוב שעות היום והלילה. זו הסיבה, כי יש לרכוש מערכת סולארית לייצור חשמל, כאשר תהיה בה גם מערכת של אגירת אנרגיה סולארית. כפי שאנו רואים, עולם האנרגיה הסולארית מתחדש כל העת וכן הפיתוחים הטכנולוגיים. כיום, השימוש באנרגיה סולארית משתלמת הרבה יותר, למרות שההשקעה הראשונית אינה זולה, אך היות ומדובר על טווח ארוך, רבים מוצאים כי משתלם מאוד להקים מערכת אנרגיה סולארית ומערכת של אגירת האנרגיה.
מדובר על פתרון משמעותי שמסייע לייעול של ביצועי המערכות הסולאריות. מדובר על מיגור הבעיה שהייתה נפוצה, כאשר מערכות סולאריות רק יצאו לשוק, כך שבזמנו ניתן יהיה להשתמש באנרגיה הסולארית בשעות היום, אך באמצעות הפיתוחים המתקדמים, כבר אפשר להשתמש באנרגיה הסולארית גם בשעות הערב והלילה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
היי הגעתם לשיראל סולאר,
כיצד אוכל לעזור?